Sklep online w nowej odsłonie

W: Aktualności Na: Komentarz: 0
Sklep online w nowej odsłonie

Sklep online w nowej odsłonie

Dotychczas naszą odzież można było kupić przez internet wypełniając dość skomplikowany Formularz zamówienia. Wypełnienie tego pliku sprawiało Klientom nieraz wiele trudności. Przeglądanie poszczególnych modeli odzieży w pliku pdf też nie było przyjemne. 

Z tego powodu postanowiliśmy uruchomić sklep internetowy przyjazny Klientom. Teraz wyszukiwanie i zamawianie będzie łatwiejsze dzięki wprowadzeniu wielu udogodnień. 

Budując nowy sklep online postawiliśmy nie tylko na wizualnie przejrzystą stronę ale przede wszystkim na funkcjonalny i intuicyjny system składania zamówień. 

Mają Państwo możliwość zamówienia odzieży w czterech rodzajach tkaniny. Każdy rodzaj tkaniny ma przypisane odpowiednie kolory, co zdecydowanie ułatwia nawigację. Wybierając dany rodzaj tkaniny pojawiają się tylko te kolory, które w danej tkaninie są dostępne. Z kolei zaczynając od wyboru koloru pojawia się informacja, w jakich tkaninach dany kolor jest dostępny. Więcej o dostępnych tkaninach znajdą Państwo tutaj.

Sklep w swojej ofercie posiada zarówno odzież damską jak i męską. A także czepki medyczne. Każdy z produktów jest szczegółowo opisany.

Nasz sklep oferuje dogodny system płatności. Poza tradycyjnym przelewem bądź płatnością za pobraniem nasi Klienci mogą dokonać szybkich płatności za pośrednictwem systemu imoje obsługiwanego przez Bank ING SA.

Tradycyjnie, jak w każdym sklepie istnienie możliwość śledzenia złożonego zamówienia. 

Musimy przyznać, że funkcje dostępne w nowym sklepie to ułatwienie nie tylko dla naszych Klientów ale również dla nas. Dzięki wielu niestandardowym rozwiązaniom, Państwa zamówienie od razu trafia do naszego systemu zamówień. 

 Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego jak tylko udoskonalać nasz sklep i eliminować pojawiające się błędy.

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

© 2019 All Rights Reserved | Hansa fashion that works | Created by: Stroniarz.pl