Wymiana lub zwrot odzieży zakupionej w sklepie HANSA Odzież medyczna możliwa jest w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Wymiany można dokonać na inny rozmiar, kolor lub model.

Wymianie podlega wyłącznie odzież bez śladów użytkowania, z oryginalnymi metkami.


Odzież z haftem i szyta na indywidualne zamówienie (m.in. modyfikacje kroju, inne wymiary niż podane w tabeli rozmiarów) nie podlega wymianie ani zwrotowi.WYMIANA

W przypadku wymiany odzieży na inny model, rozmiar bądź w innym kolorze, należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz wymiany. Na zwracaną odzież wystawiona będzie korekta faktury bądź korekta do sprzedaży detalicznej [paragonu fiskalnego]. Otrzymaną kopię korekty należy podpisać z uwzględnieniem daty odbioru i odesłać do siedziby firmy. Na nową, wymienioną odzież będzie wystawiona nowa faktura lub paragon.

Kosz odesłania wymienianej odzieży do sprzedawcy ponosi Kupujący.

ZWROT

W przypadku zwrotu zakupionej odzieży należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz odstąpienia od umowy. Na zwracaną odzież wystawiona będzie korekta faktury bądź korekta do sprzedaży detalicznej [paragonu fiskalnego]. Otrzymaną kopię korekty należy podpisać z uwzględnieniem daty odbioru i odesłać do siedziby firmy. Zwrot kosztów nastąpi w ciągu 14 dni od daty wystawienia korekty. Zwracając odzież zakupioną detalicznie, należy odesłać oryginał paragonu razem z formularzem odstąpienia od umowy.

REKLAMACJE

Wszystkie towary znajdujące się w ofercie Sklepu Internetowego HANSA Odzież medyczna są fabrycznie nowe i objęte rękojmią za wady. Zgłaszając reklamację należy wypełnić formularz reklamacyjny dołączając do odsyłanych towarów.


Zwracane/wymieniane/reklamowane towary prosimy odsyłać na adres:

HANSA sp. z o.o.
ul. Sowlańska 40
15-560 Białystok

© 2019 All Rights Reserved | Hansa fashion that works | Created by: Stroniarz.pl