Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300zł.

Począwszy od 1996 roku, zaczęliśmy tworzyć odzież medyczną cechującą się wyjątkowym krojem, wygodą i jakością wykonania. Od 2003 roku działamy jako Hansa sp. z o.o., utrzymując nasze standardy na najwyższym poziomie. Dzięki dwudziestoletniej działalności na rynkach krajowych i zagranicznych, zdobyliśmy cenne doświadczenie, które wzbogacane jest sugestiami naszych Klientów.

Produkty i usługi

Jako czołowy producent odzieży medycznej, oferujemy bogaty wybór kategorii produktów: od fartuchów lekarskich, przez sukienki medyczne, kosmetyczne, pielęgniarskie, bluzy medyczne, żakiety, aż po spodnie dla lekarzy i spódnice. Nasza specjalność to odzież medyczna, która nie tylko spełnia swoje funkcje, ale jest również elegancka i komfortowa.
Dbamy o indywidualne potrzeby naszych Klientów, dlatego oferujemy możliwość personalizacji odzieży: zmianę koloru plisy, dodatków, zamków, a także haftowanie logotypów. Szyjemy ubrania z kolorowymi lamówkami i wstawkami, tworząc produkty, które są nie tylko funkcjonalne, ale też modne.
W odpowiedzi na potrzeby rynku, wprowadziliśmy do naszej oferty personalizację odzieży, produkcję nietypowych rozmiarów oraz możliwość wydłużania lub skracania rękawów i nogawek. Dla firm i placówek medycznych oferujemy również usługę haftu, tworząc wizualizacje logotypu zgodnie z Państwa życzeniem.

Ekologia i jakość

Jesteśmy dumni, że nasza odzież medyczna jest produkowana z najlepszych europejskich materiałów, które są nie tylko bezpieczne, ale także ekologiczne. W trosce o ochronę środowiska, wprowadziliśmy do oferty produkty wykonane z ekologicznej, antybakteryjnej tkaniny.

Zakupy online

Stworzyliśmy nasz sklep internetowy z myślą o wygodzie naszych Klientów. Dzięki intuicyjnej nawigacji i atrakcyjnym promocjom, zakupy w Hansa sp. z o.o. stają się prawdziwą przyjemnością. Zachęcamy także do bezpośredniego zakupu odzieży medycznej u nas, jako producenta, co gwarantuje najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.

Kontakt

Masz pytania lub potrzebujesz indywidualnej konsultacji? Skontaktuj się z naszym biurem. Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze idealnego produktu dla Ciebie.

Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów w naszym sklepie!

Call Our Store

+48604424660

hansa@hansa.com.pl

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: