Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300zł.
Przerwa urlopowa od 29.07.2024 do 09.08.2024. Zamówienia złożone po 19 lipca będą realizowane od 12 sierpnia.

Wymiana lub zwrot odzieży zakupionej w sklepie HANSA Odzież medyczna możliwa jest w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Wymiany można dokonać na inny rozmiar, kolor lub model.

Wymianie podlega wyłącznie odzież bez śladów użytkowania, z oryginalnymi metkami.


Odzież z haftem i szyta na indywidualne zamówienie (m.in. modyfikacje kroju, inne wymiary niż podane w tabeli rozmiarów) nie podlega wymianie ani zwrotowi.

WYMIANA


W przypadku wymiany odzieży na inny model, rozmiar bądź w innym kolorze, należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz wymiany. Na zwracaną odzież wystawiona będzie korekta faktury bądź korekta do sprzedaży detalicznej [paragonu fiskalnego]. Otrzymaną kopię korekty należy podpisać z uwzględnieniem daty odbioru i odesłać do siedziby firmy. Na nową, wymienioną odzież będzie wystawiona nowa faktura lub paragon.

Kosz odesłania wymienianej odzieży do sprzedawcy ponosi Kupujący.FORMULARZ WYMIANY ZAKUPIONEJ ODZIEŻY - HANSA


ZWROT


W przypadku zwrotu zakupionej odzieży należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz odstąpienia od umowy. Na zwracaną odzież wystawiona będzie korekta faktury bądź korekta do sprzedaży detalicznej [paragonu fiskalnego]. Otrzymaną kopię korekty należy podpisać z uwzględnieniem daty odbioru i odesłać do siedziby firmy. Zwrot kosztów nastąpi w ciągu 14 dni od daty wystawienia korekty. Zwracając odzież zakupioną detalicznie, należy odesłać oryginał paragonu razem z formularzem odstąpienia od umowy.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ - HANSAREKLAMACJEWszystkie towary znajdujące się w ofercie Sklepu Internetowego HANSA Odzież medyczna są fabrycznie nowe i objęte rękojmią za wady. Zgłaszając reklamację należy wypełnić formularz reklamacyjny dołączając do odsyłanych towarów.


Zwracane/wymieniane/reklamowane towary prosimy odsyłać na adres:

HANSA sp. z o.o.
ul. Sowlańska 40
15-560 Białystok


Call Our Store

+48604424660

hansa@hansa.com.pl

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: